Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
11.06.2020
408
0

На соціальну підтримку херсонські бізнесмени направили 1,6 мільярди гривень

На соціальну підтримку херсонські бізнесмени направили 1,6 мільярди гривень

З початку року херсонські бізнесмени - роботодавці перерахували до державних цільових фондів 1665,4 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. У порівнянні з січнем - травнем минулого року платники Херсонщини збільшили сплату єдиного внеску на 62,8 млн гривень надходжень.

За період введення карантинних заходів та надання податкових пільг спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відстежують стабільну динаміку надходжень з єдиного внеску. Так у травні п.р. роботодавці регіону спрямували до пенсійного і соціальних фондів 322 млн гривень єдиного соціального внеску. Для порівняння у квітні п.р. - 325 млн гривень надходжень на соціальний захист херсонців.

Найбільші відрахування забезпечили роботодавці, які перебувають на податковому обліку Херсонського управління - 1114,7 млн гривень. Платники Новокаховського та Генічеського управління спрямували на соціальні потреби 420,8 млн гривень та 129,9 млн гривень, відповідно.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину