Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
Анонс
14.08.2017
1383
0

На сміттєзвалищі Херсона дослідять грунт, повітря, грунтові води

На сміттєзвалищі Херсона дослідять грунт, повітря, грунтові води

15 серпня відбудеться виїзд робочої групи, яку створив своїм розпорядженням голова ХОДА Андрій Гордєєв, на херсонське міське сміттєзвалище. Відповідну телефонограму ХОДА розіслала всім членам робочої групи.

Як зазначено у розпорядженні, до 30 серпня має відбутися такий виїзд з метою «вивчення питання дотримання вимог природоохоронного законодавства при експлуатації  міського сміттєзвалища, проведення інструментальних досліджень грунту, повітря, поверхневих та грунтових вод на предмет їх забруднення в місці видалення побутових відходів».

Головою робочої групи, створеної 28 липня, є замголови ХОДА Євген Рищук, заступником – директор Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Юрій Попутько. Крім них членами групи стала ще 21 людина, серед яких профільні фахівці, представники громадськості, депутати міської ради, правоохоронці та міський голова Володимир Миколаєнко.

Свої висновки та рекомендації робоча група має надати до 15 вересня.

Нагадаємо, на круглому столі, якій відбувся у ХОДА у середині липня, директор Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Юрій Попутько повідомив, що з 1 січня 2017 року міське сміттєзвалище функціонує не законно.

Читайте також: Як обласна влада намагається запобігти екологічній катастрофі у селі Східне Білозерського району, де працює птахофабрика холдингу «Авангард».

свалка

 

группа 1

группа 2

группа 3

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину