Pik
Сьогодні, 01 Квітня 2020
22.12.2017
620
0

На сесії облради говорили про «аватарів», перелом у свідомості і оборону

На сесії облради говорили про «аватарів», перелом у свідомості і оборону

Закликали всіх присутніх на сесії Херсонської облради 22 грудня долучитися до зборів територіальної оборони голова Олешківської  районної державної адміністрації Олена Кравченко – Скалозуб, передає ПІК.

На сесії  вона отримала почесну грамоту голова ОДА саме за надання активної допомоги у проведенні зборових заходів з територіальної оборони протягом 2017 року.

"Як державний службовець зараз скажу слово і як жінка. Як державний службовець – ми отримали у спадок не тільки радянську  систему оборони, але й радянську свідомість", - віідзначила вона. 

"Коли почали ми роботу над зборами по територіальній обороні, з Голопристанського району (я тоді там працювала), ми зібрали 280 хлопців, були там трішки і дівчата. Але на жаль, це я кажу правду, з міста Гола Пристань доїхавши до Олешок, до Раденського полігону, ми привезли п’ять  «аватарів». Ну п’ять  п’яних хлопців. Тобто, розумієте, така свідомість була у людей, ну, начебто на якусь прогулянку можливо, там на полювання, поїхали постріляли.

Протягом роботи в Голопристанському районі, ну, звісно, ми  вжили заходів, і пожурили людей, зробили їм для розуміння зауваження, але зараз, працюючи вже в Олешківському районі, у нас таких випадків немає", - каже голова РДА. 

"Близько 5 тисяч хлопців отримали можливість потримати зброю в руках. І вже як жінка я вам кажу, мені вже не так страшно бути керівником у своєму районі і бути мамою трьох дітей. Тому що двох дітей – старших доньок, я народила ще в мирний час, а молодшого сина – йому буде три роки через десять днів, я народила вже в нашій такій не мирній Україні", - відзначила вона. 

"Тому я хочу, щоб кожен з вас, депутати шановні, шановні присутні, хто не був саме на цих заходах (що проходять завдяки підтримці і депутатів обласної ради, і депутатів районних рад – всіх районів без виключення)... долучитися до них у 2018 році і власним прикладом показали, що ми дійсно є цілісна Україна, ми захищаємо свою землю (і жінки, і чоловіки), і ми свою Україну не здамо», - відзначила голова РДА.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину