Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
22.02.2019
607
0

На сесії міської ради у Херсоні пропонують повернутись до грошової оцінки землі 2000 року

На сесії міської ради у Херсоні пропонують повернутись до грошової оцінки землі 2000 року

Голова обласної ради підприємців, депутат облради Юрій Рожков підняв на сесії Херсонської міської ради 22 лютого  питання, щодо збільшення навантаження на бізнес після введення нової грошової оцінки землі, передає ПІК

«Питання у новій грошовій оцінці землі, яка стосується підприємств, - сказав Юрій Рожков. - Вона встановлена на рівні 360 гривень за м2. Але навіть не це проблема, проблематика з коефіцієнтами для підприємств. Зростання після введення нової грошової оцінки у декілька разів. Підприємці не проти платити на 20-30 відсотків більше, але не в 5-6 разів більше. Зовнішній інвестор до нас так ніколи не прийде. Пропоную повернутися до грошової оцінки 2000 року, передивитись зональність для всіх галузей, яка зросла з 1 відсотка до 2,5. Ми можемо вирішити це питання разом. Підприємці, чоловік з 300-та хотіли сюди прийти, але я завжди за компроміс. Треба дати можливість підприємцям розвиватись», - сказав Рожков. 

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко доволі різко прокоментував виступ Рожкова:

«Я спеціально передивився, яка у 2000 році була максимальна заробітна плата – це 305 гривень. Сьогодні мінімальна зарплатня у 15 разів вище. Не можна користуватися нормативкою 2000 років! Ми хочемо, щоб місто розвивалося, щоб зарплати зростали, а грошову оцінку підвищувати не хочемо. Згоден, що треба передивитись коефіцієнти, але не грошову оцінку. Поставлю це питання на голосування», - підвів риску міській голова.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину