Pik
Сьогодні, 26 Квітня 2019
16.08.2018
648
0

На сесії міської ради у Херсоні говорили про сморід та підозри

На сесії міської ради у Херсоні говорили про сморід та підозри

Депутати Херсонської міської ради хочуть почути на наступній сесії міської ради інформацію від чиновників, які керують профільними службами та управліннями,  про те, що спричинило сморід у Херсоні.

Про це сказав на позачерговій сесії міської ради 16 серпня депутат Руслан Рубан, передає ПІК.

«Ми маємо екологічну катастрофу у нашому місті. Тому що цей сморід, який у Херсоні присутній, він просто не дає можливості нашим мешканцям спокійно почуватися у своєму місті. Колеги-депутати, ми разом звернулися до департаменту екології та природних ресурсів, також звернулися до державної екологічної інспекції у Херсонській області і звернулися до головного управління Держпродспоживслужби в області. Щоб ці органи влади, які наділені всіма повноваженнями, розібралися в цьому питанні і вирішили його. Щоб ті винні люди, які призвели до цієї проблеми, були покарані, ті організації, які приймали в цьому участь, напевне, понесли якісь штрафні санкції, і взагалі, хотілось би розуміти, чи в нас,  в нашому місті і в області, контролюються такі питання, які мають вплив на здоров’я наших мешканців», - відзначив депутат.

За його словами, у зверненні депутати просили долучити їх до перевірок. 

«Ми запропонували їм створити комісію, я знаю, що комісія створена. Ми запропонували, щоб нас, депутатів, міської ради, теж долучили до цієї комісії. Поки що нас не залучають. Але у нас буде 28 (серпня – ред.) сесія, ми в цьому нашому зверненні депутатському запросили керівників цих служб, щоб вони прийшли і розповіли нам що зроблено,  щоб мешканці зрозуміли, що відбулося у нас в нашому місті.

Можливо, це якась терористична акція була і ми навіть про це не знаємо. Прошу вас, як міського голову, запросити цих керівників, щоб все ж таки вони прийшли до нас і розповіли, що у нас трапилося у нашому місті», - відзначив Рубан.

Міський голова Володимир Миколаєнко, у свою чергу, нагадав, що це не перший випадок, коли сморід огортає  місто, таке траплялося і в минулі роки.

рубан 1

рубан 2

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину