Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
13.11.2018
862
0

На сесії міської ради говорили про Гройсмана та зрив початку опалювального сезону

На сесії міської ради у Херсоні говорили про Гройсмана та зрив початку опалювального сезону

У Херсоні на сесії міської ради шукали "крайнього"  - того, хто винен у зриві початку опалювального сезону через ситуацію з Херсонською ТЕЦ, передає ПІК. Нагадаємо, ТЕЦ не отримала лімітів на газ, як пояснює керівництво підприємства, через борги населення. У результаті половина міста залишилась без тепла, призупинено навчальний процес у частині міських шкіл

На сесії міської ради  запропонували звернутися до ВРУ з пропозицією відправити прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у відставку, якщо державне підприємство Херсонська ТЕЦ не розпочне опалювальний сезон протягом трьох днів. Проте ця пропозиція не пройшла. 

«Не закривати сесію міської ради для забезпечення повного виконання рішення про початок опалювального сезону. У разі неподання тепла протягом трьох діб звернутися до ВРУ з вимогою щодо відставки прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за зрив опалювального сезону», - таку пропозицію озвучив на сесії депутат Дмитро Ільченко (фракція Батьківщина). Він відзначив, що Херсонська ТЕЦ знаходиться у державній власності, тому контроль за її діяльністю - це повноваження Кабміну, а не місцевої влади.

Депутати на сесії проголосували звернення до Прем’єр-міністра України щодо виділення лімітів природного газу АТ «Херсонська теплоелектроцентраль», а усі «політичні» пропозиції з цього питання не пройшли.

Міський голова Володимир Миколаєнко вважає, що на сесії представники опозиції гралися у політичні ігри, намагаючись встановити відповідальність Гройсмана.

«Встановити відповідальність прем’єр - міністра за те, що хтось там не домовився між собою, мені здається, це такі більше політичні гасла і саме політичні сили, які знаходяться сьогодні в опозиції до нинішньої влади вони за це і голосували. Воно не прикрашає. Замість того, щоб вирішувати проблеми мешканців Херсона ми починаємо гратися у політичні ігри», - прокоментував після закінчення сесії міський голова.

«Ми вимагаємо надати ліміти газу для державного підприємства Херсонська ТЕЦ. Не можна з’ясовувати відносини між державними підприємствами "Енергоринок", "Херсонська ТЕЦ" і "Нафтогаз України", тут заручниками виступають мешканці міста Херсон. Тому таке звернення сьогодні проголосоване і я дякую депутатському корпусу», - відзначив Миколаєнко.

 Читайте також: Як собака на сіні: Херсон у заручниках ТЕЦ

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину