Pik
Сьогодні, 23 серпень 2019
03.05.2019
555
0

На прокурора у справі Гандзюк чинився політичний тиск

На прокурора у справі Гандзюк чинився політичний тиск

 

Володимир Паровий, член групи прокурорів у справі Гандзюк заявив в інтерв’ю Цензор.НЕТ про те, що на нього чинився політичний тиск – передає ПІК.

Як йдеться у матеріалі, справа про вбивство Катерини Гандзюк - на сьогодні найбільший виклик для правоохоронців. В нападі на активістку підозрюються керівники Херсонської області, чиї дії вочевидь покривались окремими представниками місцевих правоохоронних органів.

Через проколи на початку слідства і затримання непричетного до цього злочину, об’єктивність слідства викликає колосальну недовіру. Активісти ж упевнені, що якби не їхні акції, то й дій ніяких не було б.

А тепер Володимир Паровий, член групи прокурорів у справі Гандзюк заявив, що на нього чинився політичний тиск. На запитання про це він відповів так: «На мене є дві заяви в кваліфікаційну комісію прокурорів, які підготовлені за вказівкою конкретних людей. Також виходили і на мою дружину, казали, що коли зміниться президент, зміниться генеральний прокурор, твій чоловік за все відповість».

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину