Pik
Сьогодні, 23 Січня 2020
03.05.2019
651
0

На прокурора у справі Гандзюк чинився політичний тиск

На прокурора у справі Гандзюк чинився політичний тиск

 

Володимир Паровий, член групи прокурорів у справі Гандзюк заявив в інтерв’ю Цензор.НЕТ про те, що на нього чинився політичний тиск – передає ПІК.

Як йдеться у матеріалі, справа про вбивство Катерини Гандзюк - на сьогодні найбільший виклик для правоохоронців. В нападі на активістку підозрюються керівники Херсонської області, чиї дії вочевидь покривались окремими представниками місцевих правоохоронних органів.

Через проколи на початку слідства і затримання непричетного до цього злочину, об’єктивність слідства викликає колосальну недовіру. Активісти ж упевнені, що якби не їхні акції, то й дій ніяких не було б.

А тепер Володимир Паровий, член групи прокурорів у справі Гандзюк заявив, що на нього чинився політичний тиск. На запитання про це він відповів так: «На мене є дві заяви в кваліфікаційну комісію прокурорів, які підготовлені за вказівкою конкретних людей. Також виходили і на мою дружину, казали, що коли зміниться президент, зміниться генеральний прокурор, твій чоловік за все відповість».

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину