Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
19.06.2020
576
0

На полях Новотроїцького району «знайшли» 22 трудових нелегала

На полях Новотроїцького району «знайшли» 22 трудових нелегала

Днями спеціалісти Новотроїцької податкової інспекції Генічеського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у складі робочої групи щодо з питань роз’яснювальної роботи переваг офіційного працевлаштування та реєстрації підприємницької діяльності провели низку рейдів у Новотроїцькій селищній раді, Федорівській та Отрадівській сільських радах.

У результаті на фермерських угіддях виявили 22 найманих працівника без оформлення трудових відносин та ще трьох суб'єктів, які здійснювали господарську діяльність без державної реєстрації.

Податківці роз’яснили неоформленим робітникам та «псевдо» підприємцям важливість офіційного працевлаштування та сплати єдиного соціального внеску. Праця «без трудової» - це ризик для працівника залишитися без грошей та соціальних виплат, а для роботодавця - отримати штраф.

Порушники запевнили членів робочої групи, що впорядкують свою діяльність та трудові відносини з найманими працівниками за вимогами законодавства.

Уже наступного дня 3 фермера зареєструвалися приватними підприємцями з вирощування та реалізації сільськогосподарської продукції. Інші роботодавці - фермери офіційно оформили на роботу 15 людей.

Наразі рейди на підприємства сільського господарства триватимуть. Податківці Херсонщини переконливо рекомендують роботодавцям нашого краю працювати у правовому полі та не використовувати «тіньову» зайнятість.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину