Pik
Сьогодні, 22 Июля 2018
22.12.2017
347
0

Лісників почули, але не поспівчували

На наступній сесії облради розкажуть про «Гілею»

На наступній сесії в облради розглянуть питання, пов’язані з лісовим господарством області та створенням парку "Гілея". 

Про це заявив на засіданні сесії облради 22 грудня голова облради Владислав Мангер,  відповідаючи на  виступ депутата облради Олександра Книги, передає ПІК

Олександр Книга повідомив, що до нього звернулася профспілка працівників лісового господарства. Він озвучив проблему, про яку сказали лісники: прийнята Стратегія розвитку лісового господарства без обговорення спеціалістами. «На наступний рік не вирішене питання фінансування лісового господарства, вони вбачають, що приватизація буде. Треба нам щось робити», - сказав Книга.

У відповідь голова облради порадив лісникам: «Я хочу сказати, щоб вони за собою дивилася…останнім часом коли поліція затримували тих, хто за вирубував  ліси, то якраз  під керівництвом цих лісових господарств це  відбувалося».

«Стосовно їх фінансування – ми створюємо парк «Гілея», ми отримали підтримку Мінекології, зараз  з ОДА працюємо у цьому напрямку, і стосовно створення парку, і фінансування, і охорони і розвитку цього господарства.  Думаю, що на наступній сесії ми оголосимо, що вже зроблено і ви почуєте», - сказав Мангер.

 Читайте також: На Херсонщині буде створений перший регіональний ландшафтний парк «Гілея»

Читайте також: Херсонські лісівники провели акцію на площі Свободи

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину