Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
25.09.2018
890
0

На мою адресу надходять погрози щодо моєї фізичної розправи – в’язень Кремля Шумков

На мою адресу надходять погрози щодо моєї фізичної розправи – в’язень Кремля Шумков

У Росії тривають судові засідання у справі в’язня Кремля, українського військовослужбовця Олександра Шумкова. Про те, що відбувається за зачиненими дверима суду розповідає у Фейсбук тітка Олександра Людмила Шумкова, передає ПІК.

Людмила Шумкова, цитуючи слова Олександра у суді, пише:

«Від співробітників СІЗО на мою адресу поступають погрози щодо моєї фізичної розправи. Це погрози вбивством. Ці погрози пов’язані з моєю національністю та моєю політичною позицією. Тому, прошу прокуратуру або суд забезпечити мені безпеку. Хто буде відповідати, якщо я не повернуся з території РФ живим в Україну?».

Вона також зазначає, що свідчення проти Олександра у суді давав засекречений свідок «Іванов І.І.», якого суд не дозволив розсекретити. Цей свідок начебто бачив Олександра на КПВВ «Чонгар» під час блокади Криму і упізнав його з трьох фото – трьох фото Олександра, а не трьох різних людей. Також з його свідчень відомо, що цей «Іванов І.І.» був членом Партії Регіонів.

 Читайте також: Долею Олександра переймаються Велика Британія, США – тітка ув’язненого в РФ херсонця.

Олександр подав клопотання про визнання неприпустимими доказами свідчення цього свідка:

«На мою думку, у свідка є мотив для обмови. Тобто, свідок будучи членом Партії Регіонів злий на всіх учасників Правого Сектору, бувших учасників Правого Сектору та усіх прихильників, які розділяють ідеологію Правого Сектора. Свідок зацікавлений, в нього є мотив для обмови. Тому його свідчення є неприпустимими доказами».

Читайте також: Ярош від Сашка відмовився, - родичка ув’язненого в РФ українця Шумкова.

Чи припустимі свідчення свідка Іванова, суд вирішить під час винесення вироку. А щодо погроз Олександру суддя виніс ухвалу – направити в слідчий комітет по Брянській області витяг з протоколу судового засідання з заявою Шумкова та забезпечити йому безпеку.

«Івановим» докази обвинувачення закінчились, і на наступному засіданні, яке має відбутись сьогодні, 25 вересня, докази розпочне надавати сторона захисту.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину