Pik
Сьогодні, 16 Ноября 2018
13.07.2018
423
0

На місці кінотеатру «Ілюзіон» будувати житло не можна

На місці кінотеатру «Ілюзіон» будувати житло чи склад будматеріалів не можна?

На місці кінотеатру «Ілюзіон» не можна будувати житло чи розміщувати склад будівельних матеріалів.

Про це сказав архітектор Андрій Луцик, коментуючи у Фейсбук  можливість знесення будівлі кінотеатру «Ілюзіон» і будівництво там житла чи розміщення складу будівельних матеріалів, передає ПІК

За його словами, частина території знаходиться у зоні багатоквартирного житлового будівництва. Але та частина території, «де якраз розташований кінотеатр і зблоковані з ним складські приміщення, знаходиться у санітарній захисній зоні», тому там не можна будувати житло.

«Тобто, на половині земельної ділянки можна будувати житло, на половині , де якраз знаходиться приміщення кінотеатру, не можна. Більше того, в розрахунок прибудинкової території включати цю територію також не можна», - каже Луцик.

Він також коментує, чи можна розмістити там склад будівельних матеріалів чи магазин будівельних матеріалів.

На його думку, тут можуть розмістити лише невеликий магазин, але не склад.

«Що стосується складу будівельних матеріалів. На цій території, території житлової забудови, склади будівельних матеріалів будувати не можна в принципі. Вони там не можуть розташовуватися, бо це територія житлової забудови. Якщо казати про магазини, то магазини можуть розташовуватися, але магазин – це не склад. Це різні містобудівні умови та обмеження, різні техніко-економічна показники, різне функціональне призначення об’єктів. Магазин – максимум невеликий – так.

Якщо будуть використовувати як склад без будь-яких документів, це буде використання об’єкту не за призначенням», - коментує архітектор.

Як раніше передавав ПІК, за передачею приміщення кінотеатру "Ілюзіон" може стояти прихована приватизація. ПІК також писав про те, що договір оренди договір вже підписаний, чи то кров’ю, чи то гіпсом.  ПІК розповідав про творчу акцію під стінами облради

Фото Тараса Бузака

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину