Pik
Сьогодні, 21 Березня 2019
19.03.2018
711
0

На «Мельпомену Таврії» прибуде дитячий та письменницький «десант»

На «Мельпомену Таврії» прибуде дитячий та письменницький «десант»

На міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» чекають дитячий та письменницький «десант».

Про це на прес-конференції розповів президент фестивалю – генеральний директор-художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Олександр Книга, передає ПІК.

Як розповів Олександр Книга, мова йде про дітей, які взяли участь у проекті Наталки Ворожбит – зі Сходу та Заходу України.

«Вони взяли 10 дітей – луганчан, де йде зараз війна 10 дітей з західної України, привезли їх у Київ, з ними займалися. І діти написали п’єси - настільки потужні, цікаві, що тоді народився проект, в Києві зібрали відомих акторів (я був на тому заході), які зіграли шматочки з п’єс.  А написали діти – від 10 років до 15», - каже Книга.

«…Тому Class Act: Схід-Захід буде. Я зараз зустрічаюсь зі школами. Хочу, щоб в цей час, до Мельпомени, школи провели такий відбір – талановитих дітей наших, південних, які хочуть писати п’єси, які пишуть. Ми відберемо цих дітей. І коли привеземо цих дітей з Заходу і Сходу і ще доєднаємо і Південь. І буде трикутних – це більш стійка позиція. Я зустрічався з Наталкою Ворожбит і ми під час Мельпомени проведемо ще такі майстер-класи, зустрічі в школах, в університетах з цими дітьми. Тим паче, що приїде ще й творчий десант письменницький», - розповів Книга.

Читайте також: «Мельпомена Таврії» відбудеться з 17 по 26 травня

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину