Pik
Сьогодні, 26 Ноября 2020
19.03.2018
1103
0

На «Мельпомену Таврії» прибуде дитячий та письменницький «десант»

На «Мельпомену Таврії» прибуде дитячий та письменницький «десант»

На міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» чекають дитячий та письменницький «десант».

Про це на прес-конференції розповів президент фестивалю – генеральний директор-художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Олександр Книга, передає ПІК.

Як розповів Олександр Книга, мова йде про дітей, які взяли участь у проекті Наталки Ворожбит – зі Сходу та Заходу України.

«Вони взяли 10 дітей – луганчан, де йде зараз війна 10 дітей з західної України, привезли їх у Київ, з ними займалися. І діти написали п’єси - настільки потужні, цікаві, що тоді народився проект, в Києві зібрали відомих акторів (я був на тому заході), які зіграли шматочки з п’єс.  А написали діти – від 10 років до 15», - каже Книга.

«…Тому Class Act: Схід-Захід буде. Я зараз зустрічаюсь зі школами. Хочу, щоб в цей час, до Мельпомени, школи провели такий відбір – талановитих дітей наших, південних, які хочуть писати п’єси, які пишуть. Ми відберемо цих дітей. І коли привеземо цих дітей з Заходу і Сходу і ще доєднаємо і Південь. І буде трикутних – це більш стійка позиція. Я зустрічався з Наталкою Ворожбит і ми під час Мельпомени проведемо ще такі майстер-класи, зустрічі в школах, в університетах з цими дітьми. Тим паче, що приїде ще й творчий десант письменницький», - розповів Книга.

Читайте також: «Мельпомена Таврії» відбудеться з 17 по 26 травня

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину