Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2019
20.07.2018
317
0

На лічильники витратять 15% коштів інвестиційної програми «Херсонобленерго»

На лічильники витратять 15% коштів інвестиційної програми «Херсонобленерго»

Національною комісією держрегулювання енергетики й комунальних послуг схвалено  інвестиційну програму з розподілу та постачання електричної енергії АТ «Херсонобленерго» на 2018 рік у сумі понад 146 млн грн. 15% з них витратять на придбання та встановлення лічильників.

Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

Під час презентації програми голова правління АТ «Херсонобленерго»  Ігор Сафронов наголосив, що у ній  "закладено кошти під проектування електричної мережі в області загального асигнування, які планується освоїти у 2018 році у сумі 146 572 тис. грн без ПДВ, з них на технічний розвиток та переоснащення електричних станцій та мереж передбачено понад 75% від загальної суми інвестиційної програми.  Решта коштів – 15 %, планується витратити на заходи із зниження понад нормативних витрат електричної енергії (придбання та встановлення лічильників)", - йдеться у повідомленні.

Під час доповіді заступник голови ОДА Олександр Адамчик наголосив, що облдержадміністрація співпрацювала з компанією "Херсонобленерго" під час формування інвестиційної програми: «Були спільно організовані громадські слухання, враховано думки селищних та голів райдержадміністрацій, громадськості».

Також Олександр Адамчик звернувся особисто до голови НКРЕКП Оксани Кривенко з проханням переглянути рішення попереднього складу комісії в частині зміни структури тарифу для відновлення обсягів ремонтного фонду, що були затверджені для компанії Херсонобленерго 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину