Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
24.04.2018
368
0

На КПВВ “Чонгар” затримали довірену особу кандидата в Президенти РФ

На КПВВ “Чонгар” затримали довірену особу кандидата в Президенти РФ

У понеділок, 23 квітня, на КПВВ «Чонгар» затримано громадянку України, яка була довіреною особою кандидата в Президенти Російської Федерації В.Путіна на виборах 2018 року. Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт прокуратура АР Крим.

“У понеділок, 23 квітня, на КПВВ «Чонгар» в рамках кримінального провадження за фактом вчинення державної зради, під процесуальним керівництвом прокуратури Автономної Республіки Крим Головним управлінням Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим (з місцем дислокації у м. Херсон), в порядку ст. 208 КПК України, затримано громадянку України, яка діючи в інтересах Російської Федерації, а також неурядової всеросійської громадської організації «Волонтеры Победы», будучи довіреною особою кандидата в Президенти Російської Федерації Путіна В.В., незаконно організувала та проводила на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь збір підписів на підтримку висунення Путіна В.В. кандидатом на пост Президента Російської Федерації на виборах 2018 року”, - йдеться у повідомленні.

При цьому, згідно Федерального закону «О выборах Президента Российской Федерации», збір підписів на підтримку висунення кандидата, згідно російського законодавства, є офіційною та обов’язковою процедурою проведення виборів президента РФ. Таким чином, дана громадянка України, приймаючи участь у офіційній процедурі підготовки до незаконного проведення на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь виборів президента РФ, надала сприяння Російській Федерації та неурядовій всеросійській громадській організації «Волонтеры Победы» у проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету, територіальній цілісності та недоторканості.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину