Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
12.09.2020
431
0

На КПВВ «Чонгар» прикордоннику намагались дати хабар у розмірі 500 доларів США

На КПВВ «Чонгар» прикордоннику намагались дати хабар у розмірі 500 доларів США

11 вересня до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар» в пішому порядку прибув громадянин України, який направлявся з материкової частини України на території анексованого Криму.

Під час перевірки документів прикордонник встановив, що даний громадянин порушив законодавство з питань дотримання карантинних обмежень. За те щоб прикордонник закрив очі на виявлене правопорушення громадянин запропонував йому кошти у розмірі 500 доларів США.

Військовослужбовець від неправомірної винагороди відмовився, після чого було повідомлено співробітників Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого статтею 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Нагадуємо, що порушення правил, щодо карантину людей, санітарно- гігієнічних, санітарно - протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Протягом доби прикордонники Херсонського загону зафіксували 2 спроби дачі неправомірної вигоди. У всіх випадках вони отримали категоричні відмови та були передані компетентним органам.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину