Pik
Сьогодні, 01 Квітня 2020
25.01.2020
605
0

На конкурсі обрано продюсера Херсонського Суспільного

На конкурсі обрано продюсера Херсонського Суспільного

За результатами відкритого конкурсу обрали трьох керівників філій Суспільного:

менеджеркою UA: ЧЕРКАСИ — Віту Каюк;
продюсером UA: ХЕРСОН — Рустама Авдєєва;
продюсеркою UA: ЛЬВІВ — Ірину Сандуляк-Білоус.

Загалом у конкурсному відборі 16–28 грудня 2019 року на продюсера UA: ХЕРСОН узяли участь шість претендентів, на менеджера UA: ЧЕРКАСИ — три, у відборі 2–16 січня на продюсера UA: ЛЬВІВ був один кандидат.

Рустам Авдєєв із 2008 до 2017 року працював режисером на телеканалі UA: ХЕРСОН (тоді — ОДТРК), займався реформуванням ранкової програми, пошуком нових форм, виходив у прямі ефіри як режисер, ініціював нові телевізійні проєкти. Має досвід як оператор, ведучий та інженер монтажу.

Здобув освітній ступінь магістра з психології, кваліфікацію викладача вишу, учителя етики, естетики та художньої культури, керівника молодіжних театральних колективів.

З 2015 року є головним редактором кримського інформаційного ресурсу «Радіо «Куреш». Також із грудня 2017-го — журналіст Центру журналістських розслідувань.

«Регіональний мовник має розвиватися, розширювати свою аудиторію та неупереджено інформувати про події, які мають вагоме суспільне значення. Найголовніше в успішній роботі — це злагодженість і професійність команди. Ми сформуємо таку команду однодумців. Маю на меті збільшити власне виробництво регіонального мовника, приділяючи увагу історико-просвітницьким проєктам, програмам, що висвітлюватимуть життя на Херсонщині національних меншин і корінного народу Криму — кримських татар. Крім того, планую співпрацювати з іншими філіями Суспільного мовника, і тут мова йде саме про копродукцію, це допоможе сформувати позитивний імідж області. Регіональний суспільний мовник працює саме на глядача й слухача свого регіону, і ми йтимемо до нього», — зазначає Рустам Авдєєв.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину