Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
04.09.2019
542
0

На Каховській ГЕС пройшли випробування з аерації води

На Каховській ГЕС пройшли випробування з аерації води
Апробація методу аерації води відбулась шляхом подачі стисненого повітря до гідроагрегату №6,- повідомляє ПрАТ "Укргідроенерго".

Випробування показали, що аерація технічно можлива і вона дає результат. Після експерименту у воді спостерігалося збільшення концентрації розчиненого кисню та зміна інтегрального показника - біохімічного споживання кисню (БПК5). Визначення впливу на хімічні показники стану води проводилося шляхом відбору проб під час експерименту сертифікованою лабораторією та аналізу отриманих результатів.

Результати випробувань будуть враховані в режимах роботи Каховської ГЕС та в проєктній документації на будівництво Каховської ГЕС-2 для території нижче греблі. Саме там спостерігається суттєвий дефіцит кисню у придонних шарах руслової частини до дельти Дніпра включно. Позитивний досвід аерації буде розповсюджено на всі ГЕС Дніпровського каскаду. Поетапне промислове впровадження аерації води дозволить зробити суттєвий крок у вирішенні проблеми покращення якості води у річці Дніпро.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину