Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
05.08.2018
415
0

На Іванівку насувається забруднена вода?

На Іванівку насувається забруднена вода?

У редакцію видання stepnews.ks.ua  звернулися іванівці, які розповіли, що стали очевидцями масової загибелі риби у руслі Каховського магістрального каналу у Каховському районі, передає ПІК. Люди занепокоєні - адже вода може дійти до Іванівського району, воду з каналу  п’ють жителі смт Іванівка та декількох сіл.

Читайте також: Каховське водосховище забруднене токсичними речовинами

"У каналі вимерло усе живе: риби, верхнього та нижніх пластів води, раки, та усе інше. Пузом до верху спливли як піскарики, так і солідні соми масою по два і три кг. Цілком очевидно, що у магістральний канал потрапила забруднена вода із Дніпра, а туди разом із скидами із якогось підприємства. Зі слів очевидців, замор риби пішов по руслу та рукавам каналу. У новотроїцьких рукавах магістрального каналу теж почався замор", - пише СН. 

Читайте також: На Херсонщині проведуть капітальну реконструкцію Іванівського водогону

«Хоч наразі в каналі, на його протяжності в Іванівському районі, не спостерігається замору, але через день, два ця вода дійде до нас», - йдеться у повідомленні.

Воду з каналу п’ють жителі смт Іванівка та декількох сіл.

«Цікаво, що на такий факт забруднення води влада не реагує жодним чином. Не проведено збори надзвичайних комісій, не проведено лабораторні аналізи, не розроблено плани альтернативного водопостачання Іванівки у випадку масових отруєнь», - пише видання.

Як раніше передавав ПІК, узбережжя Каховського водосховища обстежують.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину