Pik
Сьогодні, 21 Червеня 2018
16.10.2017
403
0

Про бідність та багатство – результати опитування на Херсонщині

Про бідність та багатство – результати опитування на Херсонщині

Головне управління статистики у Херсонській області оприлюднило результати опитування домогосподарств, яке провело у січні 2017 року, повідомляє ПІК.

«У січні 2017р. з метою отримання інформації щодо самооцінки домогосподарствами рівня своєї матеріальної забезпеченості Головним управлінням статистики проведене опитування домогосподарств, які брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя у 2016 році», - йдеться у повідомленні.

Під час опитування враховувалася думка кожного домогосподарства стосовно власного майнового становища та респондентам було запропоновано суб’єктивно визначити рівень достатності їхніх доходів для задоволення основних потреб  і до яких верств населення відносяться їх домогосподарства.

За підсумками опитування, більшість населення вважає свої доходи не достатніми для того, щоб відчувати себе не бідними, і лише незначна частка (3%) відносить себе до небідних, але не представників середнього класу.

За результатами опитування більше половини домогосподарств вважали свій дохід достатнім для нормального харчування, але обмежували себе  у споживанні непродовольчих товарів та послуг.

Більше чверті – оцінили рівень своїх доходів, як достатній.

Кожне сьоме домогосподарство повідомило, що не змогло забезпечити навіть достатнє харчування.  І лише 1,2% домогосподарств відповіли, що їм було достатньо коштів і робили заощадження.

Серед домогосподарств області, рівень доходу яких не дозволяв забезпечити навіть достатнє харчування, більшість домогосподарств повідомили, що все ж таки мали можливість харчуватися гарячими стравами щодня.

Крім того, опитування передбачало визначення домогосподарствами суми грошей, що необхідна в середньому кожній особі на місяць, щоб не відчувати себе бідними.

Результати показали, що більше половини домогосподарств області вказали дохід у розмірі понад 9 тис. грн., наступним за ступенем поширення був дохід у розмірі 4 тис. – 5 тис. грн., який зазначило 11,3% домогосподарств, кожне дев’яте – дохід 7 тис. грн. – 8 тис.  грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
663
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
725
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину