Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
14.06.2018
332
0

На Херсонській верфі побудують корпус танкера для голландської компанії

На Херсонській верфі побудують корпус танкера для голландської компанії

Суднобудівний холдінг СМГ (Smart Maritime Group), що об’єднує Миколаївську та Херсонську верфі, почав будівництво двох насичених корпусів танкерів-хімовозів для голландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V.

Урочиста церемонія закладки першого судна відбулася сьогодні, 14 червня, на Херсонській верфі. Про це інформує сайт СМГ, передає ПІК.

Згідно з контрактом, СМГ виготовить два насичених корпуси, виконає їх фарбування, проведе монтаж загальносуднових систем трубопроводів, а також проведе монтаж палубного насичення. Друге судно буде побудовано на Миколаївській верфі СМГ.

Термін будівництва одного корпусу складе 11,5 місяців. Вартість контракту складе понад 145 млн грн.

«Це дійсно важлива подія для українського суднобудування, оскільки це перший іноземний контракт в галузі з 2013 року», - відзначив ген директор СМГ Василь Федін.

Директор VEKA Group BV Воут фон Вайнен (Wout van Wijnen) підкреслив: «Попередній досвід будівництва на верфі СМГ був позитивним. Рівень відповідальності і кваліфікації фахівців заслужили нашу повагу. Ми цінуємо надійність нашого українського партнера і довіряємо йому виконання цього проекту».

 DSC_1521

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
649
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
707
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину