Pik
Сьогодні, 24 Февраля 2020
21.08.2018
714
0

На херсонській гімназії встановлять меморіальну дошку другому прем’єр-міністру Ізраїлю

На херсонській гімназії встановлять меморіальну дошку другому прем’єр-міністру Ізраїлю

На будівлі Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради встановлять меморіальну дошку Моше Шарету, ізраїльському державному діячу, дипломату, першому в історії Ізраїлю міністру закордонних справ та другому прем’єр-міністру Ізраїлю. 

Відповідне рішення про встановлення дошки підтримали на засіданні виконкому Херсонської міської ради 21 серпня, передає ПІК.

«Встановити на будівлі Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради по вул. Віктора Гошкевича, 2, у м. Херсон, меморіальну дошку з метою увічнення пам’яті ізраїльського державного діяча, дипломата, першого в історії Ізраїлю міністра закордонних справ та другого прем’єр-міністра Ізраїлю Моше Шарета, який народився в Херсоні в 1894 році та до еміграції навчався у Першій херсонській чоловічій гімназії (нині – Херсонська багатопрофільна гімназія № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради)», - йдеться у документі.

При прийнятті рішення взяли до уваги звернення Першого секретаря Посольства Держави Ізраїль в Україні, глави представництва Посольства Держави Ізраїль в Одесі, директора Ізраїльського культурного центру м. Одеса при Посольстві Держави Ізраїль в Україні Ілони Хільковської .

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину