Pik
Сьогодні, 23 Січня 2020
09.01.2018
585
0

На Херсоншині 5 людей отруїлись - підозра на гриби

На Херсоншині 5 людей отруїлись - підозра на гриби

7 січня після вечірнього застілля у Каховську районну  лікарню звернулися з симптомами гострого харчового отруєння п’ятеро осіб, передає ПІК з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

«7 січня 2018 року о 21.10  в Каховську районну лікарню  звернулися за медичною допомогою п’ятеро осіб з симптомами гострого харчового отруєння», - йдеться у повідомленні.

При зборі анамнестичних даних усі потерпілі  пов’язують свій стан з  вживанням грибів під час застілля ввечері 7 січня.  При з’ясуванні обставин  встановлено, що застілля відбувалося в м. Каховка. за участю 7 осіб. При цьому вживали два види грибних консервів.

"Скоріш за все причиною групового отруєння стали консервовані гриби домашнього виробництва. Одна консервна банка (0,5 л)  придбана на стихійному ринку біля санаторію   «Хмельник – профсоюзний» (який знаходиться  в Вінницькій області м. Хмельник вул. Курортна, 2)  однією з потерпілих  під час лікування в санаторії в 20 –х числах грудня 2017 року. Друга   банка консервованих грибів «ГРИБИ мариновані шампіньйони» промислового виробництва придбана іншим потерпілим    напередодні застілля в одному із супермаркетів м. Каховка.  Вже встановлено виробника продукції", йдеться у повідомленні. 

За адресою м. Каховка, де відбувалось застілля вилучено залишки двох видів маринованих грибів (з салатників) та пусту банку з-під  грибів промислового виробництва ТОВ «Сучасні торгівельні технології» для подальшого використання в ході розслідування групового випадку отруєння  грибами.

Усі потерпілі перебувають в стаціонарі. Стан двох потерпілих, ушпиталених до реанімаційного відділення оцінюють як середньої тяжкості. Стан трьох  постраждалих, що поступили в терапевтичне відділення після надання медичної допомоги та проведення адекватної терапії задовільний. Інші двоє учасників застілля почуваються добре, симптоми харчового отруєння відсутні. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину