Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
14.09.2018
850
0

На Херсонщину прибули у туристичний прес-тур журналісти з 3 країн

На Херсонщину прибули у туристичний прес-тур журналісти з 3 країн

На Херсонщину прибули у  міжнародний туристичний прес-тур  журналісти з Білорусі, Литви та Латвії.

Про це повідомив сьогодні, 14 вересня, на прес-конференції в ОДА, Володимир Царук, директор «Центру розвитку туризму України», передає ПІК

file

«Я вітаю вас на півдні України, в нашій унікальній, чудовій Херсонській області, - відзначив він. – Я думаю, що за ті три дні, які ви тут проведете, ви побачите багато цікавого і наступного разу ви захочете приїхати сюди як туристи, з друзями».

«Ми вперше проводимо такий великий міжнародний прес-тур, таких прес-турів буде ще чотири в цьому році в Україні. Перша область, що приймає журналістів – Херсонщина», - розповів він. Як відзначили на прес-конференції, ще плануються  поїздки в області Західної України та прес-тур промислового туризму.

У Херсонську область приїздить багато туристів українських, проте ми хочемо, щоб сюди більше приїздило туристів і з ваших країн, відзначив Володимир Царук.

пресуха1

На Херсонщині журналісти будуть не лише дивитися, але й дегустуватимуть – тут зробили акцент на кухню.

Гостям запропонують на Херсонщині пляжний відпочинок на Арабатській Стрілці, запропонують ознайомитися з Херсоном, як містом, куди варто приїздити, зроблять акцент на вишуканих винах, також планується поїздка в унікальний заповідник Асканія –Нова. Сьогодні іноземних журналістів пригощатимуть винами у «Курені».

Читайте також:  Моніторинг туристичних потоків на Херсонщині – звідки їдуть туристи

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину