Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2018
12.04.2018
488
0

На Херсонщину прибула делегація Міжнародної місії пожежної допомоги

На Херсонщину прибула делегація Міжнародної місії пожежної допомоги

Сьогодні, 12 квітня, на Херсонщину прибула делегація Міжнародної місії пожежної допомоги IFRM  на чолі з президентом IFRM Брайаном Абботом.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Херсонській області, передає ПІК.

"Мета візиту делегації Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) - налагодити співпрацю по передачі гуманітарної допомоги у вигляді пожежно-технічного обладнання підрозділам ДСНС у Херсонській області. Крім того їх місія працює відразу в двох напрямках —  допомагають пожежним з відповідним оснащенням, а також проводять для працівників спеціальниі тренінги та навчання", - йдеться у повідомлені.

Також зазначається, що 12 квітня делегація  спершу відвідала пожежно-рятувальну частину по охороні Олешківського району. Вони детально ознайомилися з наявною технікою, наочно переконалися у її потужності і можливостях, зокрема, у ліквідації лісових пожеж. Далі гості побачать на стільки проблемними є лісові насадження в Олешківському районі і в чому полягає складність їх гасіння за відсутності повного фінансування лісомисливських господарств. А по обіді заплановано проїзд по р.Дніпро, щоб представники Міжнародної місії зрозуміли, яке пожежно-технічне обладнання необхідно для гасіння пожеж в екосистемах, у тому числі в плавнях.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину