Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
27.06.2019
956
0

На Херсонщині з’явився динозавр

На Херсонщині з’явився динозавр

У стилі «Парку Юрського періоду». Черговий шедевр створив кулібін із Білозерки Сергій Демченко, повідомляє "Новий день".

Майстер зі стімпанку щойно завершив скульптуру велетенського динозавра. Висота – 2 метри, довжина – 3 метри. Габарити нової роботи художника вражають. Фігуру тварини з тих, які багато мільйонів років тому вимерли на землі, автор створив з автомобільних запчастин. Праобразом слугувала картинка з інтернету, на якій було добре видно анатомічні характеристики динозавра.

Найскладніше було зробити грудку, так звану луску гігантського ящура, яка виконана з кілець двигунів. Необхідні запчастини художник знайшов просто на пункті прийому металобрухту. Кільця були досить великими і їх довелося розрізати ножицями по металу. Цікаво, що це вже не перший динозавр у білозерського кулібіна.

– Я вже збирав динозавра, але він був набагато скромнішим. Поїхав до Миколаєва, — розповів автор.

Нинішнього гіганта автор виготовив на замовлення. Незабаром динозавра встановлять біля одного з офісів у центрі Херсона. Найбільша ж скульптура Сергія Демченка – рухливий трансформер, а в його подальших планах створити транформера, який би дистанційно стріляв феєрверками.

Марина САВЧЕНКО

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину