Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
23.03.2019
462
0

На Херсонщині зібрали 83 мільйони гривень «майнових» податків

На Херсонщині зібрали 83 мільйони гривень «майнових» податків

У січні – лютому 2019 року до місцевих бюджетів надійшло 82,8 млн. грн. податку на майно. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року становить 10,8 млн. гривень, повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передає ПІК.

Найбільше майнових податків внесли землевласники та землекористувачі, які перерахували 70,6 млн. грн. плати за землю. А це становить 85% від усіх надходжень податку на майно по області.

Друге місце серед складових зазначеного податку належить податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, якого з початку року надійшло 11,3 млн. грн., що складає 14%.

Надходження транспортного податку є найменшими серед трійки майнових податків і складає лише трохи більше 1 % або 0,9 млн. гривень.

Всі ці податкові платежі в повному обсязі зараховуються до місцевих бюджетів. І спрямовуються на фінансування заходів щодо розвитку інфраструктури та інших соціально-економічних програм Херсонщини.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину