Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
18.03.2020
505
0

На Херсонщині зібрали 81 мільйон гривень земельного податку

На Херсонщині зібрали 81 мільйон гривень земельного податку

За січень - лютий 2020 року до місцевих бюджетів надійшло 81,2 млн. грн. плати за землю. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року становить 10,6 млн. грн. податку. Про це повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Половина надходжень або 40,6 млн. грн. плати за землю надійшла від платників податків, які обліковуються в Херсонському управлінні податкової служби області. У порівнянні з минулим роком показник збільшився на 7,5 млн. грн. або на 23 відсотки.

Третину надходжень плати за землю перерахували власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі Новокаховського упраління, які сплатили до бюджету 27,7 млн. грн. податку. Це на 2,2 млн. грн. або  8,7 відс. більше ніж торік. За цей же період платники податків Генічеського управління сплатили 12,9 млн. грн. плати за землю, що перевищує минулорічний показник на 0,9 млн. гривень.

Земельний податок є бюджетоформуючим податком для розвитку територіальних громад та є джерелом фінансування соціально-економічних програм населених пунктів. Отже, фінансова спроможність міст чи сіл залежить від свідомої позиції кожного його мешканця та детінізації земельних відносин.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину