Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
16.12.2017
1399
0

На Херсонщині жителі села з жахом пережили набіг скаженого вовка

На Херсонщині жителі села з жахом пережили набіг скаженого вовка

Жителі с. Зелене Благодатненської сільської ради в ніч з 10 на 11 грудня 2017 року з жахом пережили набіг вовка в особисті селянські господарства. Вовк забігав на подвір’я  декількох жителів села, покусав та загриз двох собак. В одному з дворів,  до якого забіг вовк, господар вбив його, труп вовка замотали в плівку та закопали на смітнику.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області, передає ПІК.

12.12.2017 року жителі села Зелене звернулися до Скадовської районної державної лікарні ветеринарної медицини та повідомили, що в них стався такий випадок. Фахівці ветеринарної медицини запідозрили сказ та відразу  виїхали на місце, провели епізоотичне розслідування даного випадку, труп вовка відрили та направили для дослідження на сказ до Херсонської РДЛВМ. З жителями села провели бесіди про небезпеку сказу. На подвір’ях, куди забігав вовк, провели дезінфекцію, в сусідніх домоволодіннях тваринам провели щеплення проти сказу.  Цього ж дня було підтвержено сказ вовка в с. Зелене Скадовського району, експертиза №001772 п.м./17 від 12.12.2017.

Складено акт епізоотичного розслідування спалаху вогнища сказу тварини та розроблено План комплексних заходів по ліквідації неблагополучного пункту по сказу. Будуть накладені карантинні обмеження по сказу територію  Благодатненської сільської ради.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину