Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
03.08.2018
467
0

На Херсонщині земельну ділянку вартістю понад 1 млн.грн орендар використовував безоплатно

На Херсонщині земельну ділянку вартістю понад 1 млн.грн орендар використовував безоплатно

За втручання прокуратури Херсонської області скасовано реєстрацію договору оренди земельної ділянки оздоровчого призначення вартістю понад 1 млн.грн. Про це передає ПІК з посиланням на обласну прокуратуру.

Підставою звернення прокурора до суду в інтересах держави стало безоплатне використання орендарем земельної ділянки протягом тривалого часу.

«Рішенням господарського суду Херсонської області задоволено позовні вимоги керівника Новокаховської місцевої прокуратури до приватного підприємства, про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки оздоровчого призначення розміром 9,20 га вартістю понад 1 млн.грн., яка знаходиться в адміністративних межах села Роздольне Каланчацької селищної ради Каланчацького району. Цим же рішенням скасовано реєстрацію договору оренди у Державному реєстрі земель.

Підставою звернення прокурора до суду в інтересах держави стало безоплатне використання орендарем земельної ділянки протягом тривалого часу», - йдеться у повідомленні.

На виконання рішення суду скасовано реєстрацію договору оренди землі оздоровчого призначення площею 9,2 га вартістю понад 1 млн.грн в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину