Pik
Сьогодні, 29 Октября 2020
30.07.2020
457
0

На Херсонщині збільшать кількість лабораторій, в яких проводять ПЛР-тестування

На Херсонщині збільшать кількість лабораторій, в яких проводять ПЛР-тестування

Про збільшення кількісті лабораторій, в яких проводять ПЛР-тестуванняі на засіданні колегії облдержадміністрації розповів директор Департаменту здоров’я ОДА Віктор Короленко.  Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

За його словами, необхідність у розгортанні додаткових лабораторій пов'язана з тим, що традиційно восени значно збільшується кількість випадків респіраторних захворювань. Через це зростає й потреба в більшій кількості ПЛР-тестувань. 

“Кількість ПЛР-досліджень на добу починалася з 20-40 і досягала майже 400. Враховуючи широке коло осіб, які підлягають ПЛР-тестуванню, зрозуміло, що потужностей двох лабораторій недостатньо”, - розповів Віктор Короленко.

Наразі на Херсонщині працює дві лабораторії, які проводять ПЛР-тестування: ДУ «Херсонський лабораторний центр МОЗ України» та  КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. С.І. Горбачевського». 

За словами директора Департаменту здоров'я, у випадку інфікування працівників цих лабораторій вони не зможуть працювати 14 днів, оскільки перебуватимуть на самоізоляції. 

Так, розгорнути додаткові лабораторії планується у новостворених районах області: Бериславському, Генічеському, Каховському, Херсонському та Скадовському. На території кожного з цих районів є заклади охорони здоров'я, визначені базовими у боротьбі з COVID-19.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину