Pik
Сьогодні, 20 Березня 2019
22.02.2019
253
0

На Херсонщині завершились випробовування зенітних ракетних комплексів

На Херсонщині завершились випробовування зенітних ракетних комплексів

Протягом трьох днів у Херсонській області на державному випробувальному полігоні «Ягорлик» відбулися випробування зенітних ракетних комплексів протиповітряної оборони Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України 2К12-2Д «Куб», БМ9К330 «Тор», С-125-2Д1, ЗСУ-23-4МА, повідомляє у Фейсбук голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, передає ПІК.

21 лютого відбувся їх завершальний етап під керівництвом Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова та Начальника Генерального штабу ЗСУ — Головнокомандувача ЗСУ генерала армії України Віктора Муженка.

Повідомляється, що завдяки зусиллям військових науковців та фахівців оборонної галузі, вдалося додатково відновити та покращити установки, також підвищено надійність та значно знижено енергоспоживання, створено комфортні умови для особового складу, підвищено ергономічні характеристики, а для обслуговування зазначеної техніки тепер необхідна менша кількість осіб.

«Нашим завданням, як державної установи, є облаштування таких полігонів. В області їх налічується 2 і вони повністю готові саме для таких випробувань», – йдеться у повідомленні.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину