Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
11.03.2019
467
0

На Херсонщині затримали військовослужбовця, який у Криму перейшов на бік окупантів

На Херсонщині затримали військовослужбовця, який у Криму перейшов на бік окупантів

Сьогодні на території Херсонської області встановлено місцезнаходження військовослужбовця, який служив у Військово-морських силах Збройних сил України та після окупації Автономної Республіки Крим перейшов на бік окупанта де проходив службу за контрактом, повідомляє Головне управління Національної поліції в АР Крим та м.Севастополі, передає ПІК.

«Сьогодні під час проведення операції «Розшук» на території Херсонської області оперуповноваженими відділу кримінальної поліції Головного управління встановлено місцезнаходження військовослужбовця, громадянина України, 1985 р.н., який з 2011 року проходив службу у Військово – морських силах Збройних сил України та після окупації Автономної Республіки Крим перейшов на бік окупанта де проходив службу за контрактом», – йдеться у повідомленні.

Чоловіка передано до військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону України де йому повідомлено про підозру, за ч. 1 ст. 408 КК України (дезертирство, тобто самовільне залишення військової частини або місця служби з метою ухилитися від військової служби, а також нез'явлення з тією самою метою на службу у разі призначення, переведення, з відрядження, відпустки або з лікувального закладу - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років).

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину