Pik
Сьогодні, 24 Ноября 2020
19.06.2019
658
0

На Херсонщині зареєстровано 8 повідомлень про порушення виборчого законодавства

На Херсонщині зареєстровано 8 повідомлень про порушення виборчого законодавства

З початку передвиборчої кампанії до Верховної Ради України до підрозділів поліції Херсонщини надійшли 8 повідомлень, з яких 6 від спостерігачів Громадянської мережі «ОПОРА», про порушення передвиборчої агітації кандидатами в народні депутати, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Усі інформації стосувалися розміщення на біл-бордах інформації з відсутніми вихідними даними. За 3 фактами складені адміністративні протоколи, одна інформація не підтвердилася, інші повідомлення перевіряються.

Поліція Херсонщини нагадує, що за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Інформуємо, що ст.212-12 Кодексу України про адміністративні правопорушення забороняється виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Окремо звертаємо увагу на недопустимість здійснення незаконного фінансування чи роздачі коштів або підкупу виборців. Стаття 160 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність для обох сторін – того, хто пропонує гроші, і того, хто їх бере. Одержувачу коштів загрожує покарання від штрафу до 2-х років обмеження волі. Максимальне покарання для особи, яка вчинила підкуп, становить до 7 років позбавлення волі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину