Pik
Сьогодні, 06 Квітня 2020
17.01.2020
647
0

На Херсонщині запроваджено відеофіксацію практичного іспиту на право керування авто

На Херсонщині запроваджено відеофіксацію практичного іспиту на право керування авто

Іспити на право керування транспортним засобом є однією з найбільш популярних послуг у сервісних центрах МВС. Наприклад, минулого року в територіальних сервісних центрах МВС Херсонщини прийнято 17919 теоретичних та 21428 практичних іспитів.   

Відтепер процедура складання практичного іспиту на право керування стала більш прозорою: перебіг екзамену фіксується за допомогою технічних засобів контролю, встановлених у кожному екзаменаційному авто.  

Навчальні автомобілі оснащуються реєстратором з двома камерами, які фіксують дії кандидата у водії на дорозі та ситуацію в салоні. Усі сервісні центри МВС в Херсонській області забезпечені мобільними приладами відеофіксації, їх загальна кількість – 15.  

Нововведення покликане зменшити корупційну складову, уникнути можливих суперечностей під час складання іспиту та виявити здійснене правопорушення. У разі суперечностей кандидат у водії має можливість оскаржити результати іспиту. Строк зберігання інформації з відеореєстратору становить 10 діб.  

Наразі триває період тестового режиму, коли кандидат у водії ще має право відмовитися від фіксації процесу складання практичного іспиту. Обов’язковою фіксація іспитів стане вже незабаром, а відмова кандидата у водії від відеофіксації іспиту буде підставою для його недопуску до складання практики. Також збільшиться строк зберігання відео.

З моменту запровадження відеофіксації, а саме з 24 грудня 2019 року, в сервісних центрах МВС в Херсонській області прийнято 1138 практичних іспитів, 15% з яких – із застосуванням технічних засобів контролю. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину