Pik
Сьогодні, 23 Октября 2019
08.10.2019
165
0

На Херсонщині запровадять телемедицину

На Херсонщині запровадять телемедицину

На закупівлю 64 мобільно-діагностичних комплексів для запровадження телемедицини на Херсонщині виділено кошти відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Короленко під час селекторної наради в ОДА,- передає ПІК.

Нова система дасть можливість лікарям первинної ланки медицини і сімейних амбулаторій проводити дослідження на місці та оперативно передавати інформацію сімейному лікарю. Для встановлення діагнозу та призначення лікування можуть підключитися також працівники обласної лікарні.

«Для початку процедури закупівлі потрібно співфінансування. Загальна фіксована Міністерством ціна – 110 тис грн, з яких 99 тис грн – кошти державного бюджету, а 11 тис грн – кошти місцевих громад», – зазначив Віктор Короленко.

Також директор Департаменту охорони здоров'я ОДА наголосив, що наступний рік – це рік змін системи охорони здоров’я, а саме в частині фінансування. Зокрема, заклади охорони здоров’я мають впроваджувати телемедицину.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину