Pik
Сьогодні, 19 серпень 2019
30.12.2018
687
0

На Херсонщині: закінчився воєнний стан – ожила піщана мафія?

На Херсонщині: закінчився воєнний стан – ожила піщана мафія?

Про те, що після закінчення воєнного стану на Херсонщині, Арабатській Стрілці знову взялася за старе піщана мафія, повідомило генічеське видання «Новий візит», передає ПІК.

«Тільки завершився воєнний стан, як піщана мафія знову взялася за свою чорну і дуже прибуткову справу» - пише видання. 28 грудня відразу 3 вантажні автомобілі цілий день до 16 годин возили пісок з незаконного кар'єру біля села Стрілкове.

За інформацією видання, місцеві мешканці викликали поліцію. Проте навіть після приїзду правоохоронців роботу ті, хто вивозив пісок, не припинили.

«Знову показали якийсь дозвіл сільської ради на використання піску для господарських потреб, - повідомляє видання. - Це ж скільки потреб у голови Стрілківської сільради Олександра Пономарьова, якщо ділки вивезли з кар'єру тисячі тонн піску, причому, в основному, в зворотну сторону від Стрілкового».

Як пише видання, журналісти та активісти звертаються до обласної влади, правоохоронних та контролюючих органів з проханням «зупинити незаконний видобуток піску».

Читайте також: Поліція проводить перевірку інформації про видобування піску на березі Сиваша

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину