Pik
Сьогодні, 19 Февраля 2019
15.08.2018
198
0

На Херсонщині забезпечується толерантна атмосфера - головний рабин області

На Херсонщині забезпечується толерантна атмосфера - головний рабин області

У Херсоні 14 серпня, у рамках експедиції міцво-мобіля, представники єврейської общини на площі Свободи розповідали херсонцям про свою релігію, релігійні атрибути євреїв, учили разом з ними Тору, а також молилися. Про це передає ПІК з посиланням на пресс-служб ОДА. 

Вже вдруге Федерація єврейських общин України організовує таку акцію. Цього року вона стартувала 1 серпня, і учасники планують об’їхати на двох міцво-мобілях понад півсотні українських міст.

Синагога на колесах уже побувала в Одеській та Миколаївській областях. На Херсонщині перебуває з 12 серпня, зокрема, у Генічеську,Скадовську, Каховці, Новій Каховці та Олешках.

Учасники акції переконані, що навіть від однієї доброї справи може засяяти весь світ та вважають експедицію відповідальною місією збереження культурної спадщини єврейського народу та налагодження міжетнічного діалогу.

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, який поспілкувався з представниками єврейської общини, відзначив: «Враховуючи те, що наша область є багатонаціональною і багатоконфесійною, ми гарантуємо свободу віросповідання будь-кому. Херсонщина комфортна для всіх з точки зору як військової безпеки, так і толерантності у суспільстві, поваги одне до одного».

Це також підтвердив головний рабин Херсона і Херсонської області Йосиф-Іцхак Вольф: «Толерантна атмосфера в регіоні забезпечується на найвищому рівні. Єврейська община відчуває себе більше спокійно і впевнено, аніж навіть в інших країнах. Я щасливий, що проект із пересувною синагогою діє».

З Херсонщини міцва-мобіль вирушить до східних областей. Завершити експедицію учасники акції планують наприкінці літа.

file

 

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину