Pik
Сьогодні, 24 Февраля 2021
15.04.2020
605
0

На Херсонщині за порушення рекламного законодавства бізнес сплатив майже 11 тисяч

На Херсонщині за порушення рекламного законодавства бізнес сплатив майже 11 тисяч

Сектором контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за I квартал 2020 року відкрито 12 справ за фактами порушень вимог рекламного законодавства. За результатами розгляду справ застосовані штрафні санкції у сумі 10 899 грн.

За порушення статті 21 Закону України «Про рекламу» щодо реклами лікарських засобів, медичних виробів, методів профілактика, діагностики, лікування і реабілітації заведено 4 справи. Дві стосуються оголошень у друкованих виданнях, ще дві – щодо зовнішньої реклами. У всіх випадках був відсутній напис «Самолікування може зашкодити вашому здоров’ю».

У ході дослідження реклами в засобах масової інформації та мережі Інтернет, заведено три справи порушення частини 4 статі 21 та частини 5 статі 8 Закону України «Про рекламу» (інформація про нібито акцію не містила відомості про місце, дату початку і закінчення знижки цін на продукцію).

Також протягом звітного періоду виявлена реклама алкоголю на магазині, зміст якої спонукав до придбання та вживання напою - повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину