Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
07.02.2019
833
0

На Херсонщині за фактами порушень передвиборчої агітації до суду направили 9 адмінматеріалів

На Херсонщині за фактами порушень передвиборчої агітації до суду направили 9 адмінматеріалів

На Херсонщині за фактами порушень передвиборчої агітації поліція вже направила до суду 9 адміністративних матеріалів, передає ПІК з посиланням на відділ комунікації поліції області.

 З початку передвиборчої агітації кандидатів у Президенти України в поліцію Херсонщини надійшло 18 повідомлень щодо можливих порушень вимог законодавства, більшість з яких є розміщення друкованих агітаційних матеріалів без зазначення на них необхідних відомостей. За вказаними фактами були складені 7 протоколів за ч.2 ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення та 2 – за ч.1 ст.212-14 КУпАП.

 Поліція Херсонської області повідомляє, що відповідно до ст.212-13 КУпАП забороняється виготовлення, замовлення та розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження.

 За порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях передбачена відповідальність згідно з вимогами ст.212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 Також інформуємо, що в разі проведення передвиборчої агітації шляхом підкупу виборців передбачена відповідальність згідно з вимогами ст.160 Кримінального кодексу України.

Читайте також:

Документи до ЦВК подали 90 претендентів на посаду Президента

Кримчани зможуть голосувати на виборах-2019

Перед концертом «Ліги сміху» в Херсоні транслювали агітаційний ролик Зеленського

Про членство, воші та політику – гучні заяви по справі Гандзюк на Херсонщині

Вибори: хто на Херсонщині лідирує за кількістю «джинси» у пресі

Як на Херсонщині піаряться дванадцять ймовірних кандидатів на посаду Президента

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину