Pik
Сьогодні, 06 Июля 2020
26.06.2018
1592
0

На Херсонщині взялись за трасу, яка 32 роки не ремонтувалась (фото)

На Херсонщині взялись за трасу, яка 32 роки не ремонтувалась (фото)

На Херсонщині ремонтують черговий відрізок траси М14, що  32 роки не ремонтувалась. Про це написав у Фейсбук Олександр Адамчик, заступник голови обласної державної адміністрації, передає ПІК

« 32 роки траса М14 не знала ремонту, відрізок на якому зараз проводяться роботи, тримався лише на ямковому ремонті. Фактично дорога існувала лише тому що була збудована на піску, він являється дренажем, інакше при другій основі, наприклад глина її вже не було б.

Компанія яка проводить роботи констатувала той факт, що товщина асфальту покладена у 1986 році місцями не перевищувала 5 см», - написав Олександр Адамчик.

«Наразі ми маємо 37 сантиметровий пиріг з переробленогона ресайтлері старого дорожнього покриття,10 сантиметрів нового асфальту та 5 сантиметрів фінішного ЩМА (щебенево-мастичний асфальтобетон – ред.), - написав заступник голови ОДА.

Роботи на цій ділянці дороги є продовженням реконструкції траси М14 розпочатої в 2016 році у напрямку Каховського району.

 У 2016 році вже було зроблено 12,6 кілометрів дороги, а в 2018 році відремонтують  ще 15 кілометрів дороги.

Також виготовлено проектно-кошторисну документацію ще на 20 кілометрів, які можуть відремонтувати вже у цьому році, але за умови додаткового фінансування з Укравтодору.

Терміни здачі в експлуатацію у вересні 2018, проте отримати враження від руху новими кілометрами можна вже зараз.

Як раніше передавав ПІК, завдяки митному експерименту на Херсонщині ремонтують два відрізки дороги - Р -57 Олешки-Гола Пристань-Скадовськ та М-14 Одесса-Мелітополь.

file

7

ремонт

3

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину