Pik
Сьогодні, 25 Червеня 2019
09.01.2018
1416
1

На Херсонщині встановлюють, що стало причиною загибелі більше 5 тисяч лисок

 На Херсонщині встановлюють, що стало причиною загибелі більше 5 тисяч лисок

За інформацією місцевих жителів,  7 січня 2018 року об 11:45 год між Хорлами та півостровом Карабай, Каланчацького району зі сторони Чорного моря вздовж урізу води до берегу прибило більше 5 тисяч трупів лиски (як повідомляє Вікіпедія, це невеликий водоплавний птах). Про це повідомив у Фейсбук  директор Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА Юрій Попутько, передає ПІК.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області проведено відбір проб загиблої птиці. Зразки направлено до спеціалізованої лабораторії. Усі зібранні тушки загиблої птиці були знищенні шляхом спалення (у кількості приблизно 5 тис. штук)

Державною екологічною інспекцією Північно-Західного регіону Чорного моря відібрано проби води (перевищень не встановлено).

Остаточні данні та причини виникнення надзвичайної ситуації встановлюється, на місці знаходяться працівники Департаменту екології та природних ресурсів. Дана ситуація знаходиться на контролі Херсонської обласної державної адміністрації.

Питання буде розглянуте на Державній протиепізоотичній комісії при Херсонській обласній державній адміністрації.

 

Новини по темі

 

Коментарі

андрій, 11.01.2018
може хтось так електро удочкою порибалив

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину