Pik
Сьогодні, 13 Грудня 2018
20.02.2018
272
0

На Херсонщині вшанують пам’ять одного з організаторів першого Курултаю

На Херсонщині вшанують пам’ять одного з організаторів першого Курултаю

На Херсонщині, у Генічеському районі, 21 лютого відбудуться заходи з нагоди 100-ї річниці пам’яті кримськотатарського політичного і державного діяча Нома́на Челебіджіха́на. Він був серед організаторів першого Курултаю та очільником уряду проголошеної в 1917 році Кримської народної республіки. 

Про це повідомили у Фейсбук прес-секретар голови Херсонської ОДА Елеонора Гуськова, передає ПІК

21 лютого у Генічеському районі відбудуться заходи з нагоди 100-ї річниці пам’яті кримськотатарського політичного і державного діяча Нома́на Челебіджіха́на, який був серед організаторів першого Курултаю та очільником уряду проголошеної в 1917 році Кримської народної республіки. Також Челебі Челебієв (це друге ім’я кримськотатарського лідера, яке вказувалося в офіційних документах) був першим муфтієм - найвищою духовною особою у мусульман, в Криму, Литві, Польщі та Білорусі.

21 лютого 2018 р. о 14.00 у будинку культури села Щасливцеве – захід-пам'яті «Минуле завжди повертається у майбутнє». Далі - показові виступи з національної кримськотатарської боротьби «Куреш».

23 лютого 2018 р. о 12.00 смт Новоолексіївка загальноосвітня школа №1 - захід - пам’ять «Народе мій, для тебе я жив».

23 лютого 2018 р. смт. Рикове –в загальноосвітній школі в смт. Партизани - презентації проекту «Славетний син свого народу».

Протягом лютого в загальноосвітніх навчальних закладах району та у Генічеському районному краєзнавчому музеї відбудуться виставки та експозиції, літературні читання й уроки патріотизму, зокрема 20 – 23 лютого плануються наступні заходи: урок-пам’яті до дня трагічної гибелі Номана Челебіджихана – Риковська школа естетичного виховання; тематична виставка «Твердиня почуттів та ніжність серця» у Генічеському краєзнавчому музеї та «Я поклявся, я дав слово за народ свій вмерти» у районній центральній бібліотеці.

 

кримський

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину