Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
19.04.2019
970
0

На Херсонщині виникли проблеми з програмою "Доступні ліки"

На Херсонщині виникли проблеми з програмою "Доступні ліки"
На Херсонщині виникли проблеми з програмою «Доступні ліки» - наразі лише 76 аптек уклали договори з НСЗУ (Національна служба здоров`я), виписано лише 5 тисяч рецептів, повідомляє Укрінформ.

Про це у розмові з кореспондентом Укрінформу повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко.

«У програмі зараз лише 76 аптек. Тепер НСЗУ з кожною аптекою укладає договори, не департамент. Не всі аптеки виявились готовими працювати відповідно до нових вимог - проблема в програмному забезпеченні, у придбанні комп’ютерів, у швидкості інтернету», - зазначив директор департаменту.

Він зауважив, що це тимчасові проблеми, необхідно місяць-півтора для того, щоб ситуація нормалізувалась.

Як повідомляє офіційний сайт департаменту охорони здоров’я ОДА, по програмі «Доступні ліки» виписано наразі всього 5 тисяч рецептів. За ініціативою ОДА буде скликана нарада власників аптечних закладів для розв'язання проблеми.

Читайте також: В Україні перевірили дотримання регульованих цін у аптеках

У минулому році по області було укладено 81 договір із суб’єктами господарювання різних форм власності, які здійснюють відпуск лікарських засобів у 183 аптечних закладах. Станом на 1 грудня 2018 року в області було виписано 524 816 рецептів.

Як повідомлялось, з 1 квітня 2019 року до НСЗУ перейшло адміністрування урядової програми реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки». Для підключення до електронної системи охорони здоров'я та роботи з електронними рецептами аптеки потребують додаткового програмного забезпечення. Аптека може розробити його самостійно або обрати одну з пропозицій на ринку ІТ рішень для аптек.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину