Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
14.12.2017
851
0

В області є 50 об’єктів, де нелегально у роздріб торгують пальним

На Херсонщині виникають проблеми через нелегальні газові заправки

На Херсонщині  створюють проблему нелегальні газові заправки. Про це повідомляє офіційний сайт ОДА, передає ПІК.  

«Заправні пункти розміщують без дозвільних документів з порушенням усіх вимог. Через діяльність нелегалів повз місцеві бюджети проходять мільйони гривень на місяць, а жителі Херсонщини живуть як на пороховій діжці», - йдеться у повідомленні.

В області існує близько 50 об’єктів підвищеної небезпеки, на яких здійснюється нелегальна роздрібна торгівля пальним без погодження з органами місцевого самоврядування, без проектно-виконавчої документації та без дозвільних документів. За даними фактами відкриті кримінальні провадження, однак їх одиниці.

Головне управління Держпраці ще раз наголошує, що певні види підприємницької діяльності, що мають високий вплив на екологічну або суспільну безпеку населення, підлягають посиленому контролю з боку уповноважених державних органів. До такої діяльності і відноситься робота АЗС та АГЗП. Фізичні або юридичні особи, які бажають здійснювати діяльність, що може становити підвищену небезпеку, повинні узгодити з державою своє право на провадження такої діяльності шляхом отримання відповідних дозволів.

Частина друга статті 21 Закону України «Про охорону праці» регламентує обов’язок роботодавця одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Станом на 01.12. 2017 року ГУ Держпраці на цей вид діяльності видано 76 дозволів. Разом з тим, у 2017 року Головним управлінням на підставі перевірок виявлено 10 підприємств Херсонщини, які працюють без дозвільних документів та за рішеннями суду зупинено роботу цих підприємств.

Посадових осіб ГУ Держпраці не допустили до проведення планової перевірки

Нещодавно, порушуючи вимоги Закону, посадових осіб ГУ Держпраці у Херсонській області не допущено до проведення планової перевірки приватним підприємством «Чонгар», що веде господарську діяльність (АГЗС– роздрібна торгівля зрідженим газом) в смт Білозерка, Херсонської області.

Головним управлінням анульовано дозволи приватного підприємства «Чонгар» на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки. Наразі на розгляді Херсонського окружного адміністративного суду знаходяться дві позовні заяви ПП «Чонгар», які тривають вже понад 2 місяці.

За фактом вчинення правопорушення Головне управління звернулось до Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області для вжиття необхідних заходів щодо незаконної експлуатації об’єкту підвищеної небезпеки.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину