Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2019
25.01.2019
262
0

На Херсонщині вилучили партію нелегальних цигарок: товар продавали на всій території України

На Херсонщині вилучили партію нелегальних цигарок: товар продавали на всій території України

Як вже повідомляв ПІК, на Херсонщині вилучили фальсифіковані тютюнові вироби.

Деталі повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

«Факт незаконної діяльності встановили в рамках проведення операцій «Акциз – 2019», «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України під процесуальним керівництвом обласної прокуратури», – йдеться у повідомленні.

Встановлена група осіб, яка незаконно продавала тютюнові вироби не лише на Херсонщині, а й на всій території України. Замовлення на придбання сигарет зловмисники приймали онлайн – через Інтернет, месенджери і соціальні мережі, а для доставки цигарок покупцю використовували власні транспортні засоби.

Постачали товар для збуту жителі Одеської, Львівської та Харківської областей, які у свою чергу, незаконно ввозили його на територію України поза митним контролем або отримували від незаконних виробництв.

«За результатами обшуків, проведених у торговому та житловому приміщеннях, а також у гаражному боксі, які використовувалися для незаконного зберігання і реалізації сигарет, із незаконного обігу вилучено 38 652 пачки цигарок загальною орієнтовною вартістю майже 1,4 млн. гривень. Серед вилученого тютюнові вироби іноземного походження без марок акцизного податку встановленого зразка (ввезені на територію України з порушенням митних правил) та вітчизняних виробників, марковані акцизними марками з явними ознаками підробки», – повідомляють у ДФС.

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину