Pik
Сьогодні, 22 Квітня 2019
18.03.2019
252
0

На Херсонщині вилучено коньячного фальсифікату на 2,6 мільйони

На Херсонщині вилучено коньячного фальсифікату на 2,6 мільйони

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно зі співробітниками Управління захисту економіки Херсонської області ДЗЕ Національної поліції ліквідували два масштабні підпільні виробництва фальсифікованого коньяку під виглядом відомої торгової марки, повідомила Прес-служба ГУ ДФС у Херсонській області, передає ПІК.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України було встановлено організовану групу осіб, які впродовж 2018-2019 років здійснювали незаконне масове виготовлення фальсифікованого коньяку на території Херсонської області.

Виробництво «статусного» фальсифікату здійснювали у двох підпільних цехах за допомогою обладнання, що забезпечувало масове виробництво, шляхом змішування спирту з харчовими есенціями, ароматизаторами та барвниками. Вживання сумішей з подібних рідин становить загрозу здоров’я та життю людей. Для більш правдивого вигляду сурогату до оригіналу, умільці використовували відповідну фірмову фурнітуру.

«Готову» продукцію реалізовували як в регіоні, так і на території України, використовуючи для доставки послуги відомих транспортних компаній. Замовлення на доставку приймалися через мессенджери та соціальні мережі.

За результатами проведених заходів вилучено 3,4 тис. літрів спирту, 308,5 літрів готового фальсифікату, 23 літри харчових есенцій в асортименті, харчові барвники, фурнітуру, обладнання для виробництва, розливу та закупорювання фальсифікату, пластикові ємності для зберігання спирту та готової продукції, та 2 автомобілі, які використовувались у незаконній діяльності.

Загальна вартість вилученої підакцизної продукції перевищує 2,6 млн. гривень.

В даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, слідство триває.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину