Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
11.01.2018
388
0

Вилучено паливно-мастильних матеріалів об’ємом 4400 літрів

На Херсонщині викрито підпільну АЗС

У  перші новорічні дні 2018 року викрито незаконну діяльність підпільної автозаправній станції, яка протягом 2017-2018 років здійснювала розповсюдження паливно-мастильних матеріалів без будь-яких дозвільних документів на території Херсонської області.

Про це передає ПІК з посиланням на  прес-службу Головного ДФС у Херсонській області управління                                                                              

На підставі ухвали слідчого судді Херсонського міського суду, працівниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області проведено обшук за місцем реалізації та зберігання паливно-мастильних матеріалів (бензину та дизельного пального).

На території підпільної АЗС виявлено та вилучено паливно-мастильних матеріалів об’ємом 4400 літрів, орієнтовною вартістю 129 тис. грн., обладнання (паливно-роздавальні колонки, ємності для зберігання пального) орієнтовною вартістю 700 тис. гривень. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 829 тис. гривень.

Досудове розслідування кримінального правопорушення, внесеного до ЄРДР за ознаками ч.1 ст.204 КК України («Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів»), проводить слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Херсонській області. Слідчі дії тривають.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину