Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
15.04.2020
677
0

На Херсонщині виявили електротовари, які не відповідають технічним регламентам

На Херсонщині виявили електротовари, які не відповідають технічним регламентам

Протягом І кварталу 2020 року Управлінням захисту споживачів Головного Управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проведено 10 заходів державного нагляду за видом продукції «Електричне та електронне обладнання», «Електричні лампи та світильники». 

У всіх суб’єктів господарювання встановленні порушення вимог чинного законодавства у сфері ринкового нагляду.

Відповідно до ст. 4 Закону України «Про державний ринковий нагляд  і контроль нехарчової продукції», суб’єктам господарювання надано  13 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів: 3 рішення обмеження надання продукції на ринку шляхом тимчасової заборони надання продукції на ринку, 3 рішення про приведення продукції у відповідність до встановлених вимог, 7 рішень про усунення формальної невідповідності.

Так, за результатами проведених планових перевірок електрообладнання не відповідало встановленим вимогам нормативних документів, а саме:

- новорічна гірлянда: Multifunction, 200 ламп; - нічник «LedNightLight», NO.:208, 220-240V, 50/60Hz, Made in China; - фен ТМ «DOMOTEC», модель MS-1390, art. 3063, 1000W.

Данні товари не відповідали Технічному регламенту  низьковольтного електричного обладнання та Технічному регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, на виробах та на пакуванні відсутній знак відповідності технічним регламентам, не зазначено найменування, зареєстроване комерційне найменування чи зареєстровану торговельну марку та контактну поштову адресу виробника, імпортера, дату виготовлення згідно з вимогами закону щодо порядку застосування мов. Електрообладнання не супроводжується інструкціями та інформацією про безпечність складеними згідно з вимогами закону щодо порядку застосування мов.

Гірлянда електрична 6,5 м, 180 ламп; виробник: Китай;  не відповідала Технічному регламенту низьковольтного електричного обладнання, та Технічному регламенту з електромагнітної сумісності обладнання: на виробі та на пакуванні відсутній знак відповідності технічним регламентам, не зазначені зареєстроване комерційне найменування чи зареєстровану торговельну марку. Електрообладнання не супроводжується інструкцією та інформацією про безпечність складеними згідно з вимогами закону щодо порядку застосування мов.

Кутова шліфувальна машина ТМ WORCRAFT, модель WAG13-125, виробник: Китай; не відповідала Технічному регламенту низьковольтного електричного обладнання та  Технічному регламенту з електромагнітної сумісності обладнання: на виробі та на пакуванні відсутній знак відповідності технічним регламентам, не зазначено найменування та контактну поштову адресу імпортера, згідно з вимогами закону щодо порядку застосування мов.Інформація про небезпечну нехарчову продукцію, що становить серйозний ризик для життя та здоров´я людини розміщена на сайті https://uvaga.gov.ua/uk/page/shoping

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину