Pik
Сьогодні, 30 Травня 2020
25.04.2019
545
0

На Херсонщині виявили двох нелегалів, які приїхали на заробітки з Росії та Білорусі

На Херсонщині виявили двох нелегалів, які приїхали на заробітки з Росії та Білорусі

Двоє вихідців з Республіки Білорусь та Російської Федерації прибули в Херсонську область на заробітки, але вчасно не покинули територію держави, чим порушили вимоги чинного міграційного законодавства. Через це їх примусово видворять за межі України із подальшою забороною в’їзду на 8 років, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції Олег Шанько, під час відпрацювання Чаплинського району були виявлені 18-річний громадянин Російської Федерації та 38-річний громадянин Республіки Білорусь. Нелегали працювали на полях району. Під час перевірки у них документів з’ясувалося, що термін перебування їх в України закінчився, а посвідки на тимчасове проживання у нашій країні вони не оформлювали і до міграційної служби для продовження строку перебування не зверталися. Відносно іноземців-порушників були складені адміністративні протоколи за ст.203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України».

Суд наклав на них штрафи, а районний відділ УДМС прийняв рішення про примусове видворення чоловіків за межі України та зобов’язав їх покинути територію. Але у передбачений термін нелегали не виїхали, тож їх було затримано та поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, строком на 6 місяців. У найближчі 8 років цим іноземцям заборонено в’їзд в Україну. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину