Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
03.09.2018
544
0

На Херсонщині виявили 232 іноземця, які порушили законодавство України

На Херсонщині виявили 232 іноземця, які порушили законодавство України

На Херсонщині завершилися загальнодержавні профілактичні заходи "Мігрант", повідомляє ПІК з посиланням на відділ комунікації поліції області.

їх метою було запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, посилення заходів протидії нелегальній міграції, запобігання вчинення правопорушень іноземцями.

Всього працівники поліції області виявили 85 нелегальних мігрантів і вже прийнято рішення про їх примусове повернення. Одинадцятьом іноземцям заборонили в’їзд в Україну. 232 особи порушили законодавство про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

99 іноземців порушили адміністративне законодавство: ст.203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України», ст.204 КУпАП «Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів», ст.205 «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства», ст.206 «Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг».

Як повідомлось, з першого серпня на території області проводиться профілактичне відпрацювання «Мігрант».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину